64-100 Leszno • ul. Fabryczna 15 • tel. 65 54 76 949 / tel. 65 52 52 949 • fax 65 54 76 944info@pkserce.pl
kardiolog

Poliklinika Kardiologiczna SERCE rozpoczęła pracę w drugim dniu bieżącego stulecia – 2 stycznia 2001 o godzinie 8:00.

Została powołana do funkcjonowania przez zespół leszczyńskich lekarzy kardiologów Violettę Zygmunt, Aleksandra Podemskiego i Witold Piotrowskiego oraz pielęgniarkę Alicję Sochę. Z czasem dołączyli do nas koledzy z ośrodków klinicznych, przyjmujący pacjentów w naszych gabinetach lub konsultujący i operujący naszych pacjentów w ramach współpracy. Zajmujemy się wyłącznie kardiologią. Efektem naszych starań jest możliwość służenia pomocą dużej liczbie chorych z naszego regionu i okolic.

Postawiliśmy na dostępność otwierając szeroko podwoje dla pacjentów przyjmowanych przez wiele godzin dziennie niemal przez wszystkie dni tygodnia. Postaraliśmy się o łatwy dostęp do naszej placówki sytuując ją w nowoczesnym budynku z dogodnym dojazdem i wygodnym parkingiem.

Postawiliśmy na nowoczesność wyposażając Poliklinikę w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, ratujący życie, rehabilitacyjny oraz archiwizacyjny.

Postawiliśmy na wiedzę - szkoląc się systematycznie w kraju i za granicą, posiedliśmy umiejętności potwierdzone wieloma certyfikatami i akredytacjami zarówno polskich jak i europejskich towarzystw naukowych.

Postawiliśmy na sprawną i dobrą organizację zapraszając do współpracy przemiłe i mądre dziewczyny, które z oddaniem pomagają nam w codziennych trudach.

Standardy postępowania podnieśliśmy wprowadzając System Kontroli Jakości potwierdzony certyfikatem ISO 9001 nadanym przez instytucję TUV NORD.

Znaczna część naszych pacjentów ma możliwość korzystania z naszych usług dzięki finansowaniu przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Dla wymagających dodatkowych świadczeń uruchomiliśmy możliwość przyjęć poza systemem refundacji NFZ.