Serce kardiolog logoKOMUNIKAT DLA PACJENTÓW z dnia 27.03.2020


Uprzejmie informujemy, że z uwagi na wprowadzony stan epidemii oaz rosnące ryzyko zarażenia wirusem, Poliklinika Kardiologiczna Serce w Lesznie, do odwołania zmienia organizację przyjęć pacjentów.


Poradnia przyjmuje pacjentów, którzy wyrażają wolę przybycia na umówioną wizytę, według haromonogramu obowiązującego w danym dniu.


Pacjenci będą wpuszczani do poradni jednorazowo w ilości pozwalającej na zachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy przebywającymi wewnątrz budynku osobami.


Przybywający do poradni pacjent proszony jest o posiadanie ze sobą własnej maseczki ochronnej lub przypadku jej braku osłonić usta i nos chustką lub szalikiem.


Każdy pacjent po wejściu do budynku poradni obowiązany jest w oznaczonym miejscu zdezynfekować ręce a następnie przejść do stanowiska rejestracji i potwierdzić przybycie.


Każdy pacjent proszony jest o przybycie na wskazaną godzinę, prosimy nie przychodzić wcześniej.


Pacjenci proszeni są o przybycie bez osób towarzyszących, chyba, że stan zdrowia nie pozwala na samodzielne poruszanie się.


Wszyscy pacjenci proszeni są o subordynację i zachowanie bezpiecznych odległości pomiędzy osobami podczas całego pobytu w poradni.


Przepraszamy za utrudnienia i niedogodności, są one podyktowane wyłącznie troską o nasze wspólne zdrowie.


[zamknij komunikat]

64-100 Leszno • ul. Fabryczna 15 • tel. 65 54 76 949 / tel. 65 52 52 949 • fax 65 54 76 944info@pkserce.pl
kardiolog

Poliklinika Kardiologiczna SERCE rozpoczęła pracę w drugim dniu bieżącego stulecia – 2 stycznia 2001 o godzinie 8:00.

Została powołana do funkcjonowania przez zespół leszczyńskich lekarzy kardiologów Violettę Zygmunt, Aleksandra Podemskiego i Witold Piotrowskiego oraz pielęgniarkę Alicję Sochę. Z czasem dołączyli do nas koledzy z ośrodków klinicznych, przyjmujący pacjentów w naszych gabinetach lub konsultujący i operujący naszych pacjentów w ramach współpracy. Zajmujemy się wyłącznie kardiologią. Efektem naszych starań jest możliwość służenia pomocą dużej liczbie chorych z naszego regionu i okolic.

Postawiliśmy na dostępność otwierając szeroko podwoje dla pacjentów przyjmowanych przez wiele godzin dziennie niemal przez wszystkie dni tygodnia. Postaraliśmy się o łatwy dostęp do naszej placówki sytuując ją w nowoczesnym budynku z dogodnym dojazdem i wygodnym parkingiem.

Postawiliśmy na nowoczesność wyposażając Poliklinikę w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, ratujący życie, rehabilitacyjny oraz archiwizacyjny.

Postawiliśmy na wiedzę - szkoląc się systematycznie w kraju i za granicą, posiedliśmy umiejętności potwierdzone wieloma certyfikatami i akredytacjami zarówno polskich jak i europejskich towarzystw naukowych.

Postawiliśmy na sprawną i dobrą organizację zapraszając do współpracy przemiłe i mądre dziewczyny, które z oddaniem pomagają nam w codziennych trudach.

Standardy postępowania podnieśliśmy wprowadzając System Kontroli Jakości potwierdzony certyfikatem ISO 9001 nadanym przez instytucję TUV NORD.

Znaczna część naszych pacjentów ma możliwość korzystania z naszych usług dzięki finansowaniu przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Dla wymagających dodatkowych świadczeń uruchomiliśmy możliwość przyjęć poza systemem refundacji NFZ.